×

Jak wybrać mieszkanie?

Jak wybrać mieszkanie?

Gdzie szukać, czym się kierować, jakich pułapek unikać i czym naprawdę jest wysoka jakość?

Decyzja zapadła – chcesz kupić mieszkanie. To czas, by dobrze zastanowić się, czego będziesz szukać i na jakie rzeczy zwrócić szczególną uwagę.

Ten poradnik to świetne rozwiązanie dla wszystkich odpowiedzialnie wybierających mieszkanie. Dla tych, którzy emocje chcą podzielić z racjonalną oceną dostępności, ceny, jakości i komfortu.

Jak więc mądrze i szczęśliwie wybrać mieszkanie? Od czego zacząć? I czym kierować się, by po obietnicach deweloperów o “zielonych osiedlach marzeń” nie wylądować na betonowej pustyni?
Warto zacząć od zastanowienia się nad swoimi potrzebami, żeby później mądrze podejść do wyboru inwestycji, a w dalszej kolejności – do wyboru konkretnego mieszkania. To lokalizacja, a potem pomysł dewelopera na osiedle, budynki i zagospodarowanie przestrzeni wspólnych powinny być startem na drodze do własnego mieszkania.
Drodzy Klienci, bądźcie wymagający! Sprawdzajcie deweloperów. 5, 6 czy 7 tys. zł za metr kwadratowy „bajkowego mieszkania”, to u różnych firm zwykle nie to samo. Warto porównywać. Ostatecznie to wspólny interes nas wszystkich – rosnące wymagania klientów wobec deweloperów podniosą jakość przestrzeni w całym mieście. Wymagajmy więc więcej!

Cały poradnik do przeczytania pod tym linkiem. Dobrego mieszkania!