×

Krakowski Kwartalnik Nieruchomości

Z myślą o wszystkich zainteresowanych kupnem własnego mieszkania Fundacja Aktywnych Obywateli imienia Józefa Dietla wraz z Gazetą Wyborczą w Krakowie oraz Arteteką WBP w Krakowie prowadzi cykl Krakowski Kwartalnik Nieruchomości.

Regularne spotkania z ekspertami ds. kredytów hipotecznych, analitykami rynku oraz deweloperami mają pomóc w rozeznaniu się klientów w bieżących trendach mieszkaniowych, pomagając przebrnąć przez gąszcz przepisów prawych i dowiedzieć się o dostępnych programach pomocowych. Wszystko to dostarczać ma niezbędnych informacji dla rozsądnych decyzji dotyczących kupna mieszkania.

W zamyśle pomysłodawców cyklu KKN jest praktycznym przewodnikiem po rynku nieruchomości dla zdezorientowanych i szukających pomocy klientów. Umożliwiając im bezpłatny kontakt z ekspertami, mamy nadzieję, że zakup mieszkania będzie źródłem jedynie dobrych skojarzeń.

KKN to jednak nie tylko mieszkania. W ramach cyklu FAO prowadzi także przegląd najświeższych doniesień z rynku nieruchomości komercyjnych i biurowych. Spotkania ludzi świata biznesu i politykami i inwestorami jest każdorazowo próbą oceny infrastrukturalnej oferty Krakowa, analizowanej pod kontem potrzeb środowiska handlu, budownictwa i outsourcingu.